preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Elektrośmieci

Aktualności

BASEN po remoncie!

BASEN po remoncie! Nowa woda, nowy sufit, świeżo malowane. Od dzisiaj możecie zażywać kąpieli, a sauny sportowe otworzymy są w fazie...

Promocje

Mega lato na basenie

Mieszkańcy zainteresowani pozbyciem się zużytego sprzętu elektrycznego mogą telefonicznie 32/750 60 60 wezwać firmę do bezpłatnego wywozu z mieszkania sprzętu elektrycznego. Warunkiem jest wydanie przynajmniej jednej sztuki sprzętu o znacznych gabarytach (np. lodówka, pralka, telewizor, zmywarka).

Elektrośmieci wyrzucone do śmietnika lub porzucone na łonie przyrody, bezpośrednio zanieczyszczają środowisko stwarzając tym samym zagrożenie dla zdrowia ludzi. Szkodliwe substancje (np. freon w lodówkach, rtęć w świetlówkach i kineskopach), mogą wydostać się na zewnątrz ze źle zagospodarowanych lub zdemontowanych zużytych urządzeń, następnie przenikają z deszczem do gleby i wód gruntowych. W konsekwencji, niewłaściwe pozbywanie się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego może być w przyszłości przyczyną poważnych problemów zdrowotnych u ludzi i zwierząt. 

Więcej informacji o programie znajduje się na stronach:
www.elektrosmieci.pl oraz www.mmbe.pl.

Elektrośmieci

Rezerwacja online