preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

O Hotelu

Aktualności

NOC saunowa

Zapraszamy na pierwszą NOC saunową. Zabierzemy Was w podróż ....    

Promocje

Junior + JA

O nas

O nas

Bażantowo Sport Hotel***  oceniany jako jeden z najlepszych hoteli w Katowicach.

Najwyższe rekomendacje na podstawie ponad 200 opinii gości na portalach: booking.com 9,0/10, hrs.com 9,2/10, HolidayCheck.pl 5,6/6

Hotel przez swoje unikalne w skali kraju zaplecze sportowo-rekreacyjne wpisuje się w kategorię hotelu „emocjonalnego”, który zaspokoi wszelkie oczekiwania Gości, dla których zdrowie i aktywność fizyczna są stylem życia. Na powierzchni blisko 10.000m2 znajduje się basen, jacuzzi, saunarium ze strefą relaksu, hala tenisowa, korty do squash-a, nowoczesna siłownia z salami fitness oraz wielofunkcyjna hala sportowa. Ponadto 2 boiska oraz plac zabaw na najmłodszych gości. Atrakcyjnym uzupełnieniem oferty sportowej jest bogato wyposażone studio Beauty & SPA oraz Centrum Rehabilitacji Galen

W hotelu znajduje się 18 komfortowych pokoi dwuosobowych, w tym 8 z tarasami, 4 z aneksem kuchennym oraz studio z sypialnią i pokojem dziennym. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizory, WiFi, lodówki, sejfy, zestawy do parzenia kawy i herbaty, bogato wyposażone łazienki (w opcji z wanną, prysznicem, bidetem).
Sala konferencyjna na 50 osób z pełnym zapleczem gastronomicznym i audiowizualnym - idealna do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.
Restauracja w nowoczesnej sportowej oprawie zaprasza już od wejścia. Zdrowa i smaczna oferta naszej restauracji, kawiarni i baru stanowi apetyczne dopełnienie oferty sportowej i rekreacyjnej.

Goście hotelowi wieczorem mogą spędzić czas w angielskim pubie i kręgielni "Bażantowo Bowling Station".

Bażantowo Sport Hotel*** mieści się na drugim piętrze nowoczesnego kompleksu sportowo rekreacyjnego, który został oddany do użytkowania w pierwszym kwartale 2013r. Cały obiekt, wraz z hotelem, jest przyjazny dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych.

To idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo, będących także w dłuższych delegacjach, gdzie każdy znajdzie wytchnienie i relaks po wytężonej pracy.

 

Excellent
Rated By guests
9.0
Hotel Bazantowo Sport
HotelsCombined

Obejrzyj Hotel Bażantowo Sport w serwisie http://www.mojekonferencje.pl

Ważne informacje

Zameldownie:

 • od 14:00

Wymeldowanie:

 • do 12:00

Anulowanie rezerwacji / Przedpłata:

 • Zasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju pokoju. Prosimy wprowadzić datę pobytu i sprawdzić warunki rezerwacji wybranego pokoju.

Dzieci i dodatkowe łóżka:

 • Bezpłatnie! Wszystkie dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach,
 • Dzieci lub dorośli - opłata w wysokości 50 PLN za osobę, za dobę, na dodatkowym łóżku,
 • Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zwierzęta:

 • Zwierzęta nie są akceptowane.

Room service:

Akceptowane karty kredytowe:

 • Visa, Euro/Mastercard, Maestro,
 • Hotel zastrzega sobie prawo dokonania pre-autoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.

Udogodnienia

Plan obiektu

Katowice dla odmiany

Witamy w Katowicach, stolicy województwa śląskiego, to tu bije serce aglomeracji!

Katowice to miasto powstałe z węgla i stali, ale jednocześnie pełne zieleni i harmonii, które przez lata przeobrażeń wyrosło na nowoczesną, europejską metropolię.
Tylko dziś, przechodząc ulicami w centrum, doświadczamy wielowymiarowej przemiany. Oglądamy kolejne etapy zmian dokonujących się dzięki licznym inwestycjom skutecznie odświeżającym oblicze miasta.
Katowice to miasto ogrodów i wielkich wydarzeń. 

Zapraszamy na spacer i życzymy zwiedzania pełnego dobrych wrażeń.
Oficjalna strona miasta: www.katowice.eu

Foldery promocyjne o mieście w różnych językach można pobrać TUTAJ

Galeria

Rezerwacja

Regulamin hotelu

REGULAMIN HOTELU

Bażantowo Sport Hotel ***
zarządzany jest przez „Millenium Sport” Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pijarskiej 1,3 w Katowicach

 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 pierwszego dnia pobytu gościa do godz. 12:00 dnia następnego.
 3. Gość określa okres pobytu w momencie dokonywania rezerwacji lub w hotelu, a w przypadku braku określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę hotelową. Życzenie przedłużenia pobytu, Gość zgłasza w recepcji do godz. 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
 4. Zatrzymanie pokoju po godz. 12:00 bez uprzednio przekazanej informacji do recepcji jest traktowane jako przedłużenie pobytu, pod warunkiem dostępności pokoju.
 5. Hotel zastrzega sobie prawo do zażądania zapłaty „z góry”. W momencie odmowy, recepcjonista ma obowiązek odmowy wydania klucza do pokoju.
 6. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w hotelu w trakcie trwania doby, nie jest zwracana opłata za pobyt w danym dniu.
 7. W przypadku rezerwacji nie gwarantowanej, Hotel zastrzega sobie prawo anulacji rezerwacji w dniu przyjazdu po godzinie 18-tej, bez uprzedniego kontaktu z gościem.
 8. Odpowiedzialność hotelu za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez Gościa do hotelu regulują przepisy art. 846-849 kodeksu Cywilnego. Odpowiedzialność hotelu podlega ograniczeniu, jeżeli rzeczy nie zostaną złożone do depozytu hotelowego (sejf znajduje się w recepcji, usługa bezpłatna). Hotel ma prawo odmowy przyjęcia na przechowanie pieniędzy, papierów wartościowych i cennych przedmiotów, w szczególności kosztowności i przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli zagrażają one bezpieczeństwu, lub mają zbyt dużą wartość/zajmują zbyt dużo miejsca w stosunku do wielkości i standardu hotelu.
 9. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwia hotelowi niezwłoczną reakcję.
 10. Parking hotelowy jest monitorowany, niestrzeżony i płatny. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa hotelu.
 11. Cisza hotelowa trwa od godz. 22.00 do godz. 6.00 dnia następnego.
 12. Recepcja czynna jest całą dobę.
 13. Prosimy o uprzedni kontakt z recepcją jeśli planujecie Państwo wyjazd w godz. nocnych (23:00 – 7:00).
 14. Osoby nie zameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godz. 7.00 do godz. 22.00.
 15. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 16. Zachowanie gości i osób korzystających z usług hotelu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hotel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 17. Hotel może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub Gości, szkodę na osobie Gości, pracowników hotelu lub innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania hotelu.
 18. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów, wyposażania i urządzeń technicznych hotelu, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 19. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia hotelu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 20. Hotel wyposażony jest w nowoczesny system detekcji pożarowej. W przypadku wywołania fałszywego alarmu pożarowego (zbicie szyby przycisku ręcznego ostrzegania, zadymienie pokoju), Gość zostanie obciążony dodatkowymi kosztami.
 21. Bez zgody hotelu wyposażenie pokoi nie może być przenoszone.
 22. Przy każdorazowym opuszczeniu pokoju gość zobowiązany jest do zamknięcia drzwi poprzez ich zatrzaśnięcie.
 23. Gość powinien zawiadomić recepcję hotelową o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 24. Palenie tytoniu w pokojach i korytarzach jest zabronione. W przypadku stwierdzenia przez hotel nadużycia przez Gościa zostanie on obciążony dodatkowymi kosztami przywrócenia pomieszczeń do stanu pierwotnego.
 25. W pokoju zabronione jest przechowywanie ładunków niebezpiecznych oraz broni i amunicji.
 26. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenia danych Gościa w bazie danych hotelu zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 z 1997r., poz.883 z późn. zm.). Gość ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
 27. Hotel ma obowiązek zapewnić:
  1. warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku gościa,
  2. bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o gościu,
  3. profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w hotelu,
  4. sprzątanie pokoju i wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas gdy wyrazi takie życzenie,
  5. sprawną pod względem technicznym usługę; w przypadku wystąpienia usterek, które nie będą mogły być usunięte, hotel dołoży starań, by w miarę posiadanych możliwości zamienić pokój lub w inny sposób złagodzić niedogodności.
 28. Gość przyjmuje do wiadomości, iż na terenie Centrum Sportowego Bażantowo obowiązuje odrębny regulamin, do wglądu w recepcji.

Katowice dnia 01.04.2016

 

Rezerwacja online