preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

SPORT

I EMOCJE

Aktualności

Czasowe zamknięcie obiektu

Drodzy Goście, To niestety nie PRIMAAPRILIS... Nasz obiekt pozostaje nadal zamknięty do odwołania na mocy Rozporządzenia Ministra...

Promocje

BASEN bez dopłat!

Koncepcja „Miasta w mieście”

Bażantowo to przestrzeń tworzona z pasją. Na terenie blisko 25 ha, w oparciu o przemyślany plan urbanistyczny Millenium Inwestycje Sp. z o.o. od 20 lat konsekwentnie realizuje projekt rozbudowy osiedla o charakterze „miasta w mieście”. Bażantowo łączy w sobie funkcje: mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe, edukacyjne i rekreacyjne.

Zadbaliśmy o wszystko!

W obrębie osiedla znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Przedszkole, Szkoła podstawowa a także Senior Residence.

Bażantowo Sport to tętniący życiem kompleks sportowo-rekreacyjny. Aktywni znajdą tu między innymi: halę tenisową, squash, basen, saunarium, siłownię i spa. Uzupełnieniem oferty jest: trzygwiazdkowy hotel, restauracja, pub i bowling. W centrum sportu funkcjonuje również ośrodek rehabilitacji.

Bażantowo Centrum Handlowe to: market premium Carrefour, centrum medyczne, apteka, banki, biuro podróży, salon kosmetyczny i fryzjerski, salon RTV i AGD, piekarnia, garmażeria, Rossmann, pralnia, ekodelikatesy,butik dziecięcy, salon Alkohole i Wina Świata, restauracje: tajska, włoska oraz hiszpańska, salon masażu tajskiego, przychodnia weterynaryjna, a wszystko w przestronnym, nowoczesnym wnętrzu galerii.

W trosce o najmłodszych,  zadbaliśmy nie tylko o place zabaw ale również o edukację. Zespół budynków dydaktyczno-sportowych obejmuje między innymi szkołę podstawową  prowadzoną przez Zakon Pijarów, przedszkole oraz szkołę językową.

Lokalizacja i Komunikacja

Osiedle usytuowane jest na granicy południowych dzielnic Katowic: Piotrowic i Kostuchny, jednych z najbardziej zielonych dzielnic Katowic.
Lokalizacja osiedla umożliwia wygodny dojazd do trasy S-81 w kierunku Wisły, S-86 w kierunku Bielska-Białej, jak również w stronę Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. W pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe zapewniające bezpośrednią komunikację z Centrum miasta oraz w kierunku Tychów czy Mikołowa.

Nowoczesna architektura  i zielone otoczenie

Zorganizowana struktura osiedla tworzy wewnętrzne Enklawy o zróżnicowanej skali i proporcjach architektonicznych. Każda z nich wyróżnia się własnym charakterem i stylem. Jasna kolorystyka elewacji z dodatkami elementów drewna i kamienia nadaje budynkom ciepła i lekkości. Przestrzeń osiedla uzupełniają starannie opracowane elementy małej architektury miedzy innymi oczka wodne, strumyki i fontanny. Uporządkowane skwery z oryginalną zielenią, alejki spacerowe oraz kolorowe place zabaw tworzą przyjazne miejsce sprzyjające budowaniu sąsiedzkich więzi.

 

Komfort i Bezpieczeństwo

Osiedle posiada wszelkie rozwiązania niezbędne do wygodnego życia.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa kompleks jest ogrodzony i monitorowany. System bram wjazdowych z siecią domofonów oraz podział na wewnętrzne enklawy zmniejsza ruch pojazdów po całym osiedlu. Dzięki wykwalifikowanym Zarządcom na osiedlu panuje spokój i porządek.

Rezerwacja online