preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Trenerzy Fitness

Aktualności

Kubańskie klimaty

Kubańskie klimaty w pubie Bażantowo Sport! Październikowe terminy!: 25 i 26.10.2019, godz. 21 Taneczne show, muzyka live i dj...

Promocje

Junior + JA

Adam Herman

Adam Herman
wiek: 29 lat

Ukończone kursy i szkolenia:

 • Trzy certyfikaty ukończenia Kursu Trenera Personalnego,
 • TRX Group Suspension Training Course,
 • TRX Sports Medicine Suspension Training Course.

oświadczony trener personalny, trener medyczny, wykładowca, trener przygotowania motorycznego kadry narodowej U20 i U23 w podnoszeniu ciężarów kobiet. 

Zdobywał doświadczenie jako trener przygotowania motorycznego kadry narodowej seniorek w dwuboju olimpijskim oraz jednej z drużyn polskiej ekstraklasy hokejowej. Prowadził trening motoryczny m.in. jednego z najlepszych pilotów akrobatycznych świata formuły Red Bull Air Race oraz Mistrzyni Europy Seniorek w podnoszeniu ciężarów.

Licencjonowany instruktor zajęć z wykorzystaniem taśm TRX. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX® Sports Medicine Suspension Training Course”.
Szkolił się pod okiem trenera kadry narodowej i kadry olimpijskiej Jacka Mazura oraz Ireneusza Pepłowskiego, a także mistrza świata i w-ce mistrza olimpijskiego Dmitry Klokova. 

Były zawodnik dwuboju olimpijskiego klubu GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie. 

Założyciel i wykładowca największej firmy szkoleniowej na Śląsku, w której wraz ze swoim zespołem wyszkolił ponad 600 trenerów personalnych, fizjoterapeutów, zawodowych sportowców i osób rozpoczynających przygodę ze sportem.

W pracy z podopiecznymi skupia się na przekrojowości treningu, aspekcie zdrowotnym w treningu personalnym i poprawie sprawności. Jego zainteresowania to dwubój olimpijski i trening funkcjonalny w przygotowaniu pod różne dyscypliny sportu

 

Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Monika Rakocz

Monika Rakocz
wiek: 28 lat

- absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji Trener Osobisty

- uprawnienia instruktorskie z rekreacji ruchowej fitness nowoczesne formy gimnastyki, fitness - ćwiczenia siłowe, kinezygerontoprofilaktyki oraz aquafitnessu

- ukończyła min. szkolenia: Pilates, Zdrowy Kręgosłup, TRX, Joga dla kobiet w ciąży. 

 

Trener personalny oraz instruktor zajęć fitness. Stale poszerza swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach. Zdobytą wiedzę wykorzystuje zarówno na treningach indywidualnych jak i grupowych. Pełna motywacji, energii i pasji związanej ze zdrowym trybem życia, zapewnia 100% zaangażowania w realizacje celów związanych z poprawą sylwetki. 

 


 

Kasia Cyzowska

Kasia Cyzowska
wiek: 41 lat

Z fitnessem związana od kilkunastu lat ;)
Od  2004 r. posiada licencję A EuroFitness School Dimitrisa Koutrasa, którą ukończyła z wyróżnieniem.

Uczestniczka wielu konwencji (Euro Fitness School, Aerofit, Open Mind, IFAA,Inka Szymański School of Fitness), szkoleń i warsztatów narodowych i międzynarodowych z zakresu choreografii, wzmacniania oraz zajęć wyciszających (Aerobics, Total Body Conditione, Creative Step&Dance,  Pilates, Body Ball, fitness yoga i wiele innych).  
Od kilku lat zafascynowana formą Body Art Roberta Steinbachera.
Charakteryzuje ją jasny przekaz i bardzo dobry kontakt z ćwiczącymi, których zaraża swoją energią i poczuciem humoru.


 

Agata Nowak

Agata Nowak
wiek: 31 lat

Fizjoterapia - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Studia podyplomowe z zakresu Odnowy Biologicznej -  Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Studia podyplomowe z zakresu Suplementacji i Żywienia osób aktywnych fizycznie - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Kursy:    

 • instruktor rekreacji ruchowej fitness nowoczesne formy gimnastyki
 • szkolenie w zakresie ćwiczeń na piłkach rehabilitacyjnych „fit ball”
 • szkolenie „Zdrowy Kręgosłup”
 • instruktor Nordic Walking
 • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży
 • ukończony kurs „Koncepcja kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym”
 • ukończony kurs „Medical Fitness"
 • szkolenie „Aktywny Senior”
 • szkolenie „Functional&Core”
 • szkolenie „Cardio&Workout” 
 • Trener Personalny

Absolwentka i doktorantka  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia oraz trener personalny, instruktor fitness i nordic walking. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej oraz żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. Wraz z rozpoczęciem studiów zaczęła się jej przygoda z fitnessem, która trwa do dzisiaj. Sport jest obecny w jej życiu prawie od zawsze. Od najmłodszych lat trenowała tenis ziemny. Obecnie wielka pasjonatka biegania. Ciągle pogłębia swoje zainteresowania pod kątem stosowania różnych form treningów w rekreacji. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. 


 

Magda Kałużna

Magda Kałużna
wiek: 38 lat

Nieustannie uczestniczy w konwencjach fitness, szkoleniach i warsztatach, takich jak: Body Shapes, Aerobox, Afro Dance, Funcional Training i wielu innych.

Podczas zajęć zaraża energią i pasją, zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę zajęć.

Fitnessową pasję łączy z pracą jako Koordynator Badań Klinicznych w dziedzinie cukrzycy.

Od wielu lat zafascynowana fitnessem. Najważniejsze uprawnienia zdobyła w międzynarodowej szkole fitnessu IFAA i posiada tytuł Super Absolwenta IFAA za największe uczestnictwo w szkoleniach i konwencjach fitness oraz ciagłe dążenie do samodoskonalenia w dziedzinie fitness&wellness. Członek REPsPolska. Szkoleniowiec IFAA.

Jest certyfikowanym instruktorem m.in. nastepujacych zajęć:

-Aerobic&Step,

-Professional Step,

-Professional Dance,

-Power Dumbell,

-Zdrowy Kregosłup,

-Pilates,

-Stretching Powieziowy,

-Fit Ball,

-Ovoball,

-Speedball Fitness Level 1 i Level 2,

-Nirvana Fitness,

-Kammagon Ball,

-Tabata.


 

Piotr Rzetecki

Piotr Rzetecki
wiek: 55 lat

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor Jogi.

Wykładowca jogi na AWF. Instruktor psychokinezy profilaktyki na bazie hatha jogi (MEN) oraz instruktor hatha jogi według organizacji Anada Marga z Indii.
Interesuje się oraz ćwiczy jogę od 33 lat, a od 12 lat regularnie prowadzi zajęcia jogi.

Uczestniczył w licznych seminariach w kraju i za granicą - między innymi w Indiach.


 

Roman Mrozek

Roman Mrozek

Opis wkrótce.

Martyna Depta

Martyna Depta
wiek: 25 lat

Ukończone kursy i szkolenia:

 • Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej - Instruktor Fitness

 • Kurs Trenera Personalnego

 • Szkolenie Treningu w Podwieszeniu

 • Kurs Instruktora Cycling

 • Instruktor Step Aerobiku

 • Instruktor Body Building

 • Instruktor Aerobiku Klasycznego

 • Instruktor Pilates.

Trener personalny, instruktor zajęć grupowych, masażysta. Jest wzorem zdrowego odżywiania się i stylu życia. W pracy trenera wykorzystuje zdobytą widzę i doświadczenie w celu ułożenia najbardziej optymalnego planu treningowego oraz żywieniowego dla sprostania oczekiwań klientów. W zajęciach grupowych stosuje ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe, które efektywnie wspomagają pracę nad rzeźbą sylwetki oraz utratą zbędnych kilogramów. W trakcie treningów łączy ciężką pracę i dyscyplinę z humorem i dobrą zabawą.

Swoją pasją i charyzmą zmotywuje do ćwiczeń każdego.


 

Małgorzata Napierała

Małgorzata Napierała

opis

opis

Azzam Fawzy

Azzam Fawzy
wiek: 30 lat

Mistrz Afryki w zapasach i MMA!

Instruktor zapasów

Instrukor fitness i aqua fitness

Trener personalny

Masażysta, właściciel firmy "Magia dotyku".

Azzam, były mistrz fryki w zapasach! Ekspert odnowy biologicznej, specjalizuje się m.in. w masażach przeciwbólowych i relaksacyjnych, refleksologii stóp i dłoni.

Ma za sobą doświadczenia w zespole fizjoterapeutycznym wielu klubów sportowych np. ZAKSA, PIAST, a także pracę dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

 

 

Anna Mieszczak

Anna Mieszczak
wiek: 29 lat

mgr Wychowania Fizycznego
Pasjonatka Sportu
Ukończyła cross triathlon i triathlon na dystansie olimpijskim
Trener siłowni w Bażantowo Sport
Trener personalny BSAcademy
Instruktor Aquafitness
Instruktor Indoor cycling
Instruktor HardStyle Kettlebell
Instruktor Pływania
Masażystka 

 

Za sobą ma już kilka przebiegniętych półmaratonów zaliczony triathlon, brązowa medalistka AMP w piłce ręcznej. Jeden z jej ulubionych cytatów: "Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być."

Wojciech Kubasik

Wojciech Kubasik

Fizjoterapeuta Galen Rehabilitacja.

Absolwent fizjoterapii oraz uczestnik studiów doktoranckich na Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach.

 

Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii m. in. Terapia Manualna wg koncepcji Plaatsmana, Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha, kurs współczesne metody diagnostyki oraz leczenia tkanek miękkich, sonofeedback - USG dla fizjoterapeutów, kurs z zakresu terapii wisceralnej. Obecnie coraz bardziej zafascynowany treningiem funkcjonalnym i przygotowaniem motorycznym, rozwija swoje zainteresowania w tej dziedzinie.

Oprócz fizjoterapii ortopedycznej i sportowej specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu treningu okluzyjnego i flossingu, stosując ten typ terapii i treningu u swoich pacjentów oraz szkoląc fizjoterapeutów i trenerów personalnych na specjalistycznym kursie dedykowanym tej tematyce.

Monika Wawoczny

Monika Wawoczny
wiek: 31 lat

Fizjoterapeutka Galen Rehabilitacja.

Absolwentka fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii m. in. Terapia Manualna wg Standardu IFOMT MT I, kurs Kinetic Control, kurs KinesioTaping, kurs PNF, kurs stabilizacji, kurs z zakresu treningu funkcjonalnego, diagnostyki i terapii stawu kolanowego oraz kurs z tematyki treningu medycznego.

Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, pracując na co dzień z pacjentami z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi oraz dbając o prawidłowe przygotowanie ruchowe osób aktywnych fizycznie i profesjonalnych sportowców. Ma duże doświadczenie także w pracy z seniorami i w prowadzeniu zajęć grupowych.

Prywatnie jest pasjonatką biegania, ambitnie wytycza sobie coraz to ciekawsze cele biegowe. 

Mateusz Winch

Mateusz Winch
wiek: 21 lat

Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Trener personalny, instruktor sportów siłowych oraz trener piłki nożnej.

 

Dzięki doświadczeniu, mimo młodego wieku pomógł niejednej osobie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Posiada na swoim koncie współprace ze znanymi na całym świecie firmami suplementacyjnymi m.in. Optimum Nutrition.

Swoim podopiecznym oferuje przede wszystkim zaangażowanie, pomoc oraz nietuzinkową motywację. Dodatkowo oferuje porady dietetyczne oraz suplementacyjne.

Mateusza spotkacie na siłowni podczas dyżuru porannego oraz w roli prowadzącego rozciągające zajęcia Junior Sport - piłka nożna.

Kinga Stryczek

Kinga Stryczek
wiek: 25 lat

Instruktor fitness
Instruktor treningu funkcjonalnego
Pasjonatka nauk biologicznych
Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali praktykę.

Podczas zajęć grupowych stosuje ćwiczenia wzmacniające, modelujące sylwetkę a także wspomagające redukcję zbędnych kilogramów.

Zwraca szczególną uwagę na dostosowanie treningu do potrzeb grupy. Zdrowy tryb życia stanowi jej zainteresowanie od lat. Wierzy, że odpowiednie podejście do aktywności fizycznej, poprawia nie tylko kondycję ciała ale również umysłu.

Sport to dla niej pozytywna energia, dobre samopoczucie aż po zadowolenie z osiągniętych efektów.

Dba o dobrą atmosferę, zaangażowanie i pełną motywację podczas wspólnych treningów. 

 

Krzysztof Ramczyk

Krzysztof Ramczyk
wiek: 37 lat

Instruktor Indoor cycling

 

Do treningu Indoor Cycling wkłada całe swoje serce i tego samego wymaga od grupy.

Zwraca bardzo dużą uwagę na technikę oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Wprowadza do swoich zajęć elementy treningu kolarskiego, aby zajęcia dawały nam maksymalną ilość korzyści w postaci poprawy kondycji, spalonych kalorii i modelowania sylwetki.

Starannie układa każdy trening, prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

Od każdego uczestnika stara się wyciągnąć zawsze coś więcej.
Od 20 lat zajmuje się kulturystyką, od 12 lat prowadzi treningi personalne.

Doradza również w zakresie dietetyki i suplementacji.
Startuje w kolarskich wyścigach w indywidualnej jeździe na czas.

Od dziecka trenuje sporty walki, przez ostatnie 10 lat głównie boks.

Agnieszka Szternal

Agnieszka Szternal
wiek: 33 lata

Aboslwentka studium fizjoterapii

Trener Aqua aerobic

Absolwentka studium Fizjoterapii, od 5 lat instruktorka Aqua Fitness i Aqua Dance.

Miłośniczka tańca Latino, towarzyskiego i nowoczesnego które trenowała 8 lat.

Prowadzi żywiołowe zajęcia na basenie!

 

Asley Bell Vives

Asley Bell Vives

wiek: 32 lata
Rodowity Kubańczyk

Instruktor fitness, 
Licencjonowany instruktor Zumby step 1, 
Instruktor treningu funkcjonalnego
Absolwent Uniwersytetu Nauk Kultury Fizycznej i Sportu w Havanie (Kuba)

Zajęcia z Asleyem to absolutna bomba energetyczna!

Gabriela Kiepal

Gabriela Kiepal
wiek: 21 lat

Fizjoterapeutka Galen Rehabilitacja.

Fizjoterapeutka Galen Rehabilitacja.

Bartłomiej Bednorz

Bartłomiej Bednorz
wiek: 23 lata

Fizjoterapeuta Galen Rehabilitacja.

Fizjoterapeuta Galen Rehabilitacja.

Patrycja Jasińska

Patrycja Jasińska
wiek: 24 lata

Patrycja Jasińska absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, mgr położna, trenerka personalna, instruktorka fitness, jogi oraz pilates, specjalista od zajęć dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz treningu funkcjonalnego.

Kobieta kompetentna, posiadająca wiedzę z wielu różnych dziedzin dotyczących treningu i dietetyki.

Łączy sportową pasje z pracą położnej starając się obalać liczne nie potwierdzone badaniami przekłamania dotyczące "zakazowi ćwiczeń w czasie ciąży". W treningach z przyszłymi mamami skupia się na przygotowaniu ich do porodu.

We własnym rozwoju i prowadzeniu swoich podopiecznych stawia na holistyczne podejście oraz ogólną sprawność fizyczną.
Jej pasją jest ruch oraz zdrowe odżywianie, a główne zainteresowanie to Triathlon (pływanie, rower, bieganie), a także góry wysokie zdobyła już 3 góry z Korony Ziemi: Kilimandżaro, Mont Blanc, Elbrus.
To energiczna kobieta, która uwielbia podróże oraz wyzwania, krok po kroku realizuje swoje cele, z powodzeniem łączy prace z pasją.
Ciagle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Rezerwacja online