preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Trenerzy Fitness

Aktualności

Godziny otwarcia w okresie świątecznym

24.12.2016  (NIEDZIELA, WIGILIA) – OBIEKT NIECZYNNY 25.12.2016 (PONIEDZIAŁEK, BOŻE NARODZENIE) - OBIEKT NIECZYNNY...

Promocje

Promocja karnet 3mce

Adam Herman

Adam Herman
wiek: 28 lat

Ukończone kursy i szkolenia:

 • Trzy certyfikaty ukończenia Kursu Trenera Personalnego,
 • TRX Group Suspension Training Course,
 • TRX Sports Medicine Suspension Training Course.

Trener personalny, instruktor zajęć grupowych, wykładowca i założyciel szkoły trenerów personalnych RockFit. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, w szczególności w treningu w podwieszeniu z wykorzystaniem taśm TRX. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX Sports Medicine Suspension Training Course”.
Ma doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć grupowych od Pilatesu po Crossfit. Zapewnia indywidualne podejście do klienta stawiając na rzetelność, precyzję i solidność. Jego zainteresowania to trening z ciężarem własnego ciała, siatkówka, dietetyka, medycyna sportowa i funkcjonalność treningu.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Monika Błazik

Monika Błazik
wiek: 26 lat

- absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja o specjalizacji Trener Osobisty

- uprawnienia instruktorskie z rekreacji ruchowej fitness nowoczesne formy gimnastyki, fitness - ćwiczenia siłowe, kinezygerontoprofilaktyki oraz aquafitnessu

- ukończyła min. szkolenia: Pilates, Zdrowy Kręgosłup, TRX, Joga dla kobiet w ciąży. 

 

Trener personalny oraz instruktor zajęć fitness. Stale poszerza swoje kwalifikacje na szkoleniach i warsztatach. Zdobytą wiedzę wykorzystuje zarówno na treningach indywidualnych jak i grupowych. Pełna motywacji, energii i pasji związanej ze zdrowym trybem życia, zapewnia 100% zaangażowania w realizacje celów związanych z poprawą sylwetki. 

 


 

Magdalena Engel

Magdalena Engel
wiek: 38 lat

Ukończyła kurs instruktorski na Katowickim AWF u mgr Anety Powerskiej, następnie zdobyła licencję B Step&Aerobik w międzynarodowej szkole fitness IFAA pod skrzydłami Agnieszki Boty.

Zapalona instruktorka fitness, doświadczenie jakie zdobyła pracując od 2004roku daje gwarancję perfekcyjnie przeprowadzonych zajęć pod względem merytorycznym, metodycznym i z ogromną pasją. Nieustająco poszerza swoją wiedzę na licznych kursach, warsztatach i konwencjach fitness, którą wykorzystuje na swoich zajęciach (PUMP, TABATA, STEP, AEROBOX, FITBALL i inne) Pełna pozytywnej energii, motywuje do ciężkiej pracy i zaraża swoich klientów uśmiechem i odrobiną szaleństwa na zajęciach.
100% treningu, 100% satysfakcji i 100% radości to Magda!


 

Kasia Cyzowska

Kasia Cyzowska
wiek: 39 lat

Z fitnessem związana od kilkunastu lat;)
Od  2004 r. posiada licencję A EuroFitness School Dimitrisa Koutrasa, którą ukończyła z wyróżnieniem.

Uczestniczka wielu konwencji (Euro Fitness School, Aerofit, Open Mind, IFAA,Inka Szymański School of Fitness), szkoleń i warsztatów narodowych i międzynarodowych z zakresu choreografii, wzmacniania oraz zajęć wyciszających ( Aerobics, Total Body Conditione, Creative Step&Dance,  Pilates, Body Ball, fitness yoga i wiele innych).  
Od kilku lat zafascynowana formą Body Art Roberta Steinbachera.
Charakteryzuje ją jasny przekaz i bardzo dobry kontakt z ćwiczącymi, których zaraża swoją energia i poczuciem humoru.


 

Agata Nowak

Agata Nowak
wiek: 29 lat

Fizjoterapia - Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Studia podyplomowe z zakresu Odnowy Biologicznej -  Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Studia podyplomowe z zakresu Suplementacji i Żywienia osób aktywnych fizycznie-  Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Kursy:    

 • instruktor rekreacji ruchowej fitness nowoczesne formy gimnastyki
 • szkolenie w zakresie ćwiczeń na piłkach rehabilitacyjnych „fit ball”
 • szkolenie „Zdrowy Kręgosłup”
 • instruktor Nordic Walking
 • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku dla dzieci i młodzieży
 • ukończony kurs „Koncepcja kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym”
 • ukończony kurs „Medical Fitness
 • szkolenie „Aktywny Senior”
 • szkolenie „Functional&Core”
 • szkolenie „Cardio&Workout” 
 • Trener Personalny

Absolwentka i doktorantka  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia oraz trener personalny,  instruktor fitness i nordic walking. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu odnowy biologicznej oraz żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. Wraz z rozpoczęciem studiów zaczęła się jej przygoda z fitnessem, która trwa do dzisiaj. Sport jest obecny w jej życiu prawie od zawsze. Od najmłodszych lat trenowała tenis ziemny. Obecnie wielka pasjonatka biegania. Ciągle pogłębia swoje zainteresowania pod kątem stosowania różnych form treningów w rekreacji. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. 


 

Magda Kałużna

Magda Kałużna
wiek: 36 lat

Nieustannie uczestniczy w konwencjach fitness, szkoleniach i warsztatach, takich jak: Body Shapes, Aerobox, Afro Dance, Funcional Training i wielu innych.

Podczas zajęć zaraża energią i pasją, zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę zajęć.

Fitnessową pasję łączy z pracą jako Koordynator Badań Klinicznych w dziedzinie cukrzycy.

-Od wielu lat zafascynowana fitnessem. Najważniejsze uprawnienia zdobyła w międzynarodowej szkole fitnessu IFAA i posiada tytuł Super Absolwenta IFAA za największe uczestnictwo w szkoleniach i konwencjach fitness oraz ciagłe dążenie do samodoskonalenia w dziedzinie fitness&wellness. Członek REPsPolska.

Jest certyfikowanym instruktorem m.in. nastepujacych zajęć:

-Aerobic&Step,

-Professional Step,

-Professional Dance,

-Power Dumbell,

-Zdrowy Kregosłup,

-Pilates,

-Stretching Powieziowy,

-Fit Ball,

-Ovoball,

-Speedball Fitness Level 1 i Level 2,

-Nirvana Fitness,

-Kammagon Ball,

-Tabata.


 

Marta Cieplik

Marta Cieplik
wiek: 27 lat

Posiada najwyższą klasę taneczną "S" (międzynarodową) w tańcu towarzyskim. Mistrzyni Śląska oraz Finalistka Akademickich Mistrzostw Polski w sportowym Tańcu Towarzyskim

Reprezentowała Polskę oraz Szwecję na licznych turniejach WDSF oraz WDC w całej Europie m.in Anglia, Słowenia, Niemcy, Chorwacja, Hiszpania czy Łotwa.
- Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji taniec
- Instructor Tańca Towarzyskiego, Latino Solo, Pływania raz Aquafitness 
- Uwielbia sport oraz podróże. 


 

Kamil Stryczek

Kamil Stryczek
wiek: 26 lat

Z wykształcenia Fizjoterapeuta, student AWF Katowice.
Zawodowy Ratownik Wodny.

Od 2 lat zajmuje się prowadzeniem sensów saunowych gdzie wykorzystuje doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas studiów i kursów aby pobyt w saunie był przyjemny i zdrowy. Zawodowy Ratownik Wodny od wielu lat, pracował zarówno w Polsce jak i za granica zabezpieczając liczne akweny morskie i śródlądowe. Prowadzi też naukę pływania dla dzieci i dorosłych podczas których zwraca uwagę aby trening był wymagający i skuteczny ale i opierał się na dobrej zabawie.


 

Piotr Rzetecki

Piotr Rzetecki
wiek: 53 lata

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor Jogi.

Wykładowca  jogi na AWF. Instruktor psychokinezy profilaktyki na bazie hatha jogi (MEN) oraz instruktor hatha jogi według organizacji Anada Marga z Indii.
Interesuje się oraz ćwiczy jogę od 33 lat, a od 12 lat regularnie prowadzi zajęcia jogi. Uczestniczył w licznych seminariach w kraju i za granicą - między innymi w Indiach.


 

Magda Łusiak

Magda Łusiak
wiek: 23 lata

Ukończyła kurs instruktora o specjalności aqua fitnessu w " Green Way" - centrum szkoleń instruktorskich.
Studia: Wychowanie fizyczne im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Na swoich zajęciach stawia największy nacisk na to, żeby każdy dobrze się czuł i znalazł coś dla siebie. Strara się zarazić uśmiechem jednocześnie motywując do wspólnego wysiłku. Na swoje zajęcia zaprasza wszystkich. Wiek, płeć i waga nie stanowią przeszkody- liczy się dobra atmosfera i dystans do siebie. Układajać ćwiczenia stara się uwzględnić warunki fizyczne czy stan zdrowia. Trzyma się zasady, że aqua fitness to świetne rozwiązanie dla wszystkich, także dla osób nieumiejących pływać, którzy chcą modelować swoją sylwetkę, ale nie lubią forsować ćwiczeń na sali, albo nie mogą ich wykorzystać ze wzgledu na problemy zdrowotne. Dla niej zajęcia w wodzie to dawka pozytywnej energii, która wyzwala przyjemny masaż wodny.


 

Roman Mrozek

Roman Mrozek

Opis wkrótce.

Martyna Depta

Martyna Depta
wiek: 23 lata

Ukończone kursy i szkolenia:

 • Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej - Instruktor Fitness

 • Kurs Trenera Personalnego

 • Szkolenie Treningu w Podwieszeniu

 • Kurs Instruktora Cycling

 • Instruktor Step Aerobiku

 • Instruktor Body Building

 • Instruktor Aerobiku Klasycznego

 • Instruktor Pilates.

Trener personalny, instruktor zajęć grupowych, masażysta. Jest wzorem zdrowego odżywiania się i stylu życia. W pracy trenera wykorzystuje zdobytą widzę i doświadczenie w celu ułożenia najbardziej optymalnego planu treningowego oraz żywieniowego dla sprostania oczekiwań klientów. W zajęciach grupowych stosuje ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe, które efektywnie wspomagają pracę nad rzeźbą sylwetki oraz utratą zbędnych kilogramów. W trakcie treningów łączy ciężką pracę i dyscyplinę z humorem i dobrą zabawą.

Swoją pasją i charyzmą zmotywuje do ćwiczeń każdego.


 

Małgorzata Napierała

Małgorzata Napierała

opis

opis

Azzam Fawzy

Azzam Fawzy
wiek: 28 lat

Mistrz Afryki w zapasach i MMA!

Instruktor zapasów

Instrukor fitness i aqua fitness

Trener personalny

Masażysta, właściciel firmy "Magia dotyku".

Azzam, były mistrz fryki w zapasach! Ekspert odnowy biologicznej, specjalizuje się m.in. w masażach przeciwbólowych i relaksacyjnych, refleksologii stóp i dłoni.

Ma za sobą doświadczenia w zespole fizjoterapeutycznym wielu klubów sportowych np. ZAKSA,PIAST,  a także pracę dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

 

 

Anna Mieszczak

Anna Mieszczak
wiek: 27 lat

Trener siłowni w Bażantowo Sport

Trener personalny BSAcademy

Mgr Wychowania Fizycznego

Instruktor Aquafitness

Instruktor Pływania

Masażystka 

 

Za sobą ma już kilka przebiegniętych połmaratonów zaliczony triathlon, brazowa medalistka AMP w piłce ręcznej. Jeden z jej ulubionych cytatów: "Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być."

Rezerwacja online