preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Trenerzy Siłownia

Aktualności

Nabór do sekcji JUNIOR

Nabór do sekcji JUNIOR na rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty! Zapisy na piłkę oraz taniec w recepcji ☎️ 32/ 7224040....

Promocje

Junior + JA

Ariel Bąk

Ariel Bąk
wiek: 29 lat

Wielokrotny mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Trener personalny, pasjonat sportów siłowych, a także wszystkiego co związane z poprawą sylwetki. Zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kto odda się w jego ręce. Swoich podopiecznych zaraża zdrowym stylem życia oraz motywuję do osiągnięcia idealnej sylwetki. Każdy rodzaj wykonywanej aktywności fizycznej, traktuje jako nowe doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuje podczas treningów. Dzięki jego pomocy i Twojej determinacji, efekty przyjdą szybciej niż myślisz.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Adam Herman

Adam Herman
wiek: 29 lat

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Trzy certyfikaty ukończenia Kursu Trenera Personalnego,
  • TRX Group Suspension Training Course,
  • TRX Sports Medicine Suspension Training Course.

Trener personalny, instruktor zajęć grupowych, wykładowca i założyciel szkoły trenerów personalnych RockFit. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, w szczególności w treningu w podwieszeniu z wykorzystaniem taśm TRX. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX Sports Medicine Suspension Training Course”.
Ma doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju zajęć grupowych od Pilatesu po Crossfit. Zapewnia indywidualne podejście do klienta stawiając na rzetelność, precyzję i solidność. Jego zainteresowania to trening z ciężarem własnego ciała, siatkówka, dietetyka, medycyna sportowa i funkcjonalność treningu.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Filip Inglot

Filip Inglot
wiek: 29 lat

Absolwent Akademii Wychowanie Fizycznego w Katowicach. Studia pierwszego stopnia - WF specjalizacja gimnastyka korekcyjna, studia drugiego stopnia - WF specjalizacja trening sportowy

Instruktor fitness - ćwiczenia siłowe, trener personalny, trener piłki nożnej.  Miłośnik sportów siłowych i zdrowego stylu życia. Swoim klientom oferuje porady żywieniowe,  pomoc w doborze suplementów oraz sporą dawkę motywacji i pozytywnej energii. 


Rezerwacji treningów personalnych i treningów wprowadzających można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Sebastian Szmit

Sebastian Szmit
wiek: 43 lata

Wykwalifikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej, Kulturystyki i Fitness.
Trener Personalny, Doradca Suplementacyjny oraz Żywieniowy.
Moderator największego forum sportowego w Polsce – SFD.

Sportowiec z dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie treningu siłowego, fitness, sztuk walki oraz suplementacji sportowej.
Uczestnik oraz współorganizator szkoleń i warsztatów z zakresu żywienia, treningu, suplementacji w sporcie jak również  zapobieganiu i leczeniu otyłości. 
Pasjonat aktywności fizycznej stale doskonalący swoja wiedzę i kwalifikacje.

Trenując z nim masz pewność, że Twoje starania nie pójdą na marne! 
Oferuje profesjonalne, wieloaspektowe podejście do klienta . Zapewni świetną atmosferę oraz urozmaicone ćwiczenia, które sprawią, że siłownia już na zawsze przestanie kojarzyć się z monotonnym treningiem. Gwarantuje, że Twoja sylwetka będzie zmieniać się z tygodnia na tydzień.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Azzam Fawzy

Azzam Fawzy
wiek: 29 lat

Mistrz Afryki w zapasach i MMA!

Instruktor zapasów

Instrukor fitness i aqua fitness

Trener personalny

Masażysta, właściciel firmy "Magia dotyku".

Azzam, były mistrz fryki w zapasach! Ekspert odnowy biologicznej, specjalizuje się m.in. w masażach przeciwbólowych i relaksacyjnych, refleksologii stóp i dłoni.

Ma za sobą doświadczenia w zespole fizjoterapeutycznym wielu klubów sportowych np. ZAKSA,PIAST,  a także pracę dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

 

 

Anna Mieszczak

Anna Mieszczak
wiek: 28 lat

Trener siłowni w Bażantowo Sport

Trener personalny BSAcademy

Mgr Wychowania Fizycznego

Instruktor Aquafitness

Instruktor Indoor cycling

Instruktor HardStyle Kettlebell

Instruktor Pływania

Masażystka 

 

Za sobą ma już kilka przebiegniętych połmaratonów zaliczony triathlon, brazowa medalistka AMP w piłce ręcznej. Jeden z jej ulubionych cytatów: "Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być."

Mateusz Winch

Mateusz Winch
wiek: 21 lat

Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Trener personalny, instruktor sportów siłowych oraz trener piłki nożnej.

 

Dzięki doświadczeniu, mimo młodego wieku pomógł niejednej osobie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Posiada na swoim koncie współprace ze znanymi na całym świecie firmami suplementacyjnymi m.in. Optimum Nutrition.

Swoim podopiecznym oferuje przede wszystkim zaangażowanie, pomoc oraz nietuzinkową motywację. Dodatkowo oferuje porady dietetyczne oraz suplementacyjne.

Mateusza spotkacie na siłowni podczas dyżuru porannego oraz w roli prowadzącego rozciągające zajęcia Junior Sport - piłka nożna..

Rezerwacja online