preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Trenerzy Siłownia

Aktualności

Kubańskie klimaty

Kubańskie klimaty w pubie Bażantowo Sport! Październikowe terminy!: 25 i 26.10.2019, godz. 21 Taneczne show, muzyka live i dj...

Promocje

Junior + JA

Ariel Bąk

Ariel Bąk
wiek: 29 lat

Wielokrotny mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Trener personalny, pasjonat sportów siłowych, a także wszystkiego co związane z poprawą sylwetki. Zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kto odda się w jego ręce. Swoich podopiecznych zaraża zdrowym stylem życia oraz motywuje do osiągnięcia idealnej sylwetki. Każdy rodzaj wykonywanej aktywności fizycznej, traktuje jako nowe doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuje podczas treningów. Dzięki jego pomocy i Twojej determinacji, efekty przyjdą szybciej niż myślisz.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Adam Herman

Adam Herman
wiek: 29 lat

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Trzy certyfikaty ukończenia Kursu Trenera Personalnego,
  • TRX Group Suspension Training Course,
  • TRX Sports Medicine Suspension Training Course.

oświadczony trener personalny, trener medyczny, wykładowca, trener przygotowania motorycznego kadry narodowej U20 i U23 w podnoszeniu ciężarów kobiet. 

Zdobywał doświadczenie jako trener przygotowania motorycznego kadry narodowej seniorek w dwuboju olimpijskim oraz jednej z drużyn polskiej ekstraklasy hokejowej. Prowadził trening motoryczny m.in. jednego z najlepszych pilotów akrobatycznych świata formuły Red Bull Air Race oraz Mistrzyni Europy Seniorek w podnoszeniu ciężarów.

Licencjonowany instruktor zajęć z wykorzystaniem taśm TRX. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX® Sports Medicine Suspension Training Course”.
Szkolił się pod okiem trenera kadry narodowej i kadry olimpijskiej Jacka Mazura oraz Ireneusza Pepłowskiego, a także mistrza świata i w-ce mistrza olimpijskiego Dmitry Klokova. 

Były zawodnik dwuboju olimpijskiego klubu GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie. 

Założyciel i wykładowca największej firmy szkoleniowej na Śląsku, w której wraz ze swoim zespołem wyszkolił ponad 600 trenerów personalnych, fizjoterapeutów, zawodowych sportowców i osób rozpoczynających przygodę ze sportem.

W pracy z podopiecznymi skupia się na przekrojowości treningu, aspekcie zdrowotnym w treningu personalnym i poprawie sprawności. Jego zainteresowania to dwubój olimpijski i trening funkcjonalny w przygotowaniu pod różne dyscypliny sportu

 

Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Filip Inglot

Filip Inglot
wiek: 30 lat

Absolwent AWF w Katowicach. Magister Wychowania Fizycznego, specjalizacja trening sportowy, gimnastyka korekcyjna. Instruktor fitness - ćwiczenia siłowe, trener personalny.
 
Miłośnik dyscyplin wytrzymałościowych i zdrowego stylu życia. Swoim klientom oferuje pomoc w dążeniu do zamierzonego celu sylwetkowego lub sportowego poprzez spersonalizowany trening. 

Instruktor fitness - ćwiczenia siłowe, trener personalny, trener piłki nożnej.  Miłośnik sportów siłowych i zdrowego stylu życia. Swoim klientom oferuje porady żywieniowe, pomoc w doborze suplementów oraz sporą dawkę motywacji i pozytywnej energii. 


Rezerwacji treningów personalnych i treningów wprowadzających można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Sebastian Szmit

Sebastian Szmit
wiek: 43 lata

Wykwalifikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej, Kulturystyki i Fitness.
Trener Personalny, Doradca Suplementacyjny oraz Żywieniowy.
Moderator największego forum sportowego w Polsce – SFD.

Sportowiec z dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie treningu siłowego, fitness, sztuk walki oraz suplementacji sportowej.
Uczestnik oraz współorganizator szkoleń i warsztatów z zakresu żywienia, treningu, suplementacji w sporcie jak również zapobieganiu i leczeniu otyłości. 
Pasjonat aktywności fizycznej stale doskonalący swoją wiedzę i kwalifikacje.

Trenując z nim masz pewność, że Twoje starania nie pójdą na marne! 
Oferuje profesjonalne, wieloaspektowe podejście do klienta. Zapewni świetną atmosferę oraz urozmaicone ćwiczenia, które sprawią, że siłownia już na zawsze przestanie kojarzyć się z monotonnym treningiem. Gwarantuje, że Twoja sylwetka będzie zmieniać się z tygodnia na tydzień.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać bezpośrednio u trenera, a treningów wprowadzających w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

Azzam Fawzy

Azzam Fawzy
wiek: 30 lat

Mistrz Afryki w zapasach i MMA!

Instruktor zapasów

Instrukor fitness i aqua fitness

Trener personalny

Masażysta, właściciel firmy "Magia dotyku".

Azzam, były mistrz fryki w zapasach! Ekspert odnowy biologicznej, specjalizuje się m.in. w masażach przeciwbólowych i relaksacyjnych, refleksologii stóp i dłoni.

Ma za sobą doświadczenia w zespole fizjoterapeutycznym wielu klubów sportowych np. ZAKSA, PIAST, a także pracę dla reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.


Rezerwacji treningów personalnych można dokonywać w recepcji Klubu przy zakupie karnetu.

 

 

Anna Mieszczak

Anna Mieszczak
wiek: 29 lat

mgr Wychowania Fizycznego
Pasjonatka Sportu
Ukończyła cross triathlon i triathlon na dystansie olimpijskim
Trener siłowni w Bażantowo Sport
Trener personalny BSAcademy
Instruktor Aquafitness
Instruktor Indoor cycling
Instruktor HardStyle Kettlebell
Instruktor Pływania
Masażystka 

 

Za sobą ma już kilka przebiegniętych półmaratonów zaliczony triathlon, brązowa medalistka AMP w piłce ręcznej. Jeden z jej ulubionych cytatów: "Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być."

Mateusz Winch

Mateusz Winch
wiek: 21 lat

Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Trener personalny, instruktor sportów siłowych oraz trener piłki nożnej.

 

Dzięki doświadczeniu, mimo młodego wieku pomógł niejednej osobie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Posiada na swoim koncie współprace ze znanymi na całym świecie firmami suplementacyjnymi m.in. Optimum Nutrition.

Swoim podopiecznym oferuje przede wszystkim zaangażowanie, pomoc oraz nietuzinkową motywację. Dodatkowo oferuje porady dietetyczne oraz suplementacyjne.

Mateusza spotkacie na siłowni podczas dyżuru porannego oraz w roli prowadzącego rozciągające zajęcia Junior Sport - piłka nożna.

Krzysztof Ramczyk

Krzysztof Ramczyk
wiek: 37 lat

Instruktor Indoor cycling

 

Do treningu Indoor Cycling wkłada całe swoje serce i tego samego wymaga od grupy.

Zwraca bardzo dużą uwagę na technikę oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Wprowadza do swoich zajęć elementy treningu kolarskiego, aby zajęcia dawały nam maksymalną ilość korzyści w postaci poprawy kondycji, spalonych kalorii i modelowania sylwetki.

Starannie układa każdy trening, prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

Od każdego uczestnika stara się wyciągnąć zawsze coś więcej.
Od 20 lat zajmuje się kulturystyką, od 12 lat prowadzi treningi personalne.

Doradza również w zakresie dietetyki i suplementacji.
Startuje w kolarskich wyścigach w indywidualnej jeździe na czas.

Od dziecka trenuje sporty walki, przez ostatnie 10 lat głównie boks.

Rezerwacja online