preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Turnieje rozegrane

Aktualności

SAUNA day SPA

Zapraszamy na gorący wieczór saunowy w wykonaniu Git-Art. Saunamistrzowie otulą Was nowymi, wiosennymi zapachami! Do zobaczenia!...

Promocje

Karnet Rodzinny od 99zł!

II Mistrzostwa Prawników

Katowice, dnia 21. września  2015 r.

Szanowni Państwo,

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:
Squashowych Mistrzostwach Śląska Prawników pod patronatem  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 17 października 2015 r. w Centrum Sportowym  Bażantowo w Katowicach, ul. Pijarska 3, na czterech klimatyzowanych kortach, które będą udostępnione  biorącym udział w zawodach.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

  • open
  • kobiet

Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową.

Losowanie odbędzie się dnia 16.10.2014 r.

Koszt wpisowego:

  • kategoria open i kobiet = 90 zł
  • aplikanci = 70 zł

Aby wziąć udział w turnieju wymagana jest licencja Polskiej Federacji Squash, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl

Warunkiem udziału w turnieju jest uiszczenie wpisowego do dnia 14.10.2014 r. Szczegółowe reguły uczestnictwa i rozgrywek znajdują się w Regulaminie Turnieju na stronie Bażantowo Sport i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, zakładka „Po godzinach- Sport.”

Turniej rozegrany zostanie w godzinach od 12.00 do 18.00, systemem pucharowym według zasad PFS. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia grę w systemie pucharowym „do  tyłu”. Mecze „do przodu”  będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy set do 11-tu punktów , przy wyniku po 10, gra się do 2 punktów przewagi. Mecze w drabince „do tyłu” w zależności od ilości zawodników rozgrywane będą do dwóch wygranych setów bądź jeden set do 15 punktów i co najmniej  do 2 punktów  przewagi .

Mecze półfinałowe i finał rozgrywane będą do 3 wygranych setów. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek (ilości kategorii i innych zasad rozgrywania turnieju).

W cenie wpisowego każdy uczestnik turnieju  otrzyma nieograniczony dostęp do:

  • strefy siłowni i fitness,
  • basenu, saunarium wraz z wypoczywalnią,

Rejestracja uczestników od godziny 11. do 12, a następnie otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier.

Organizator w trakcie trwania turnieju zaprasza na poczęstunek oraz do skorzystania z atrakcyjnego menu restauracji Bażantowo Sport.

Uroczyste wręczenie nagród i medali odbędzie po zakończeniu gier finałowych. Chętnych zapraszamy po grze do pubu (z możliwością zagrania w kręgle) .

Po wręczeniu nagród i medali dla zwycięzców  wylosowana zostanie również nagroda główna wśród wszystkich uczestników turnieju. Ponadto przed rozpoczęciem zawodów, każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy ufundowany przez sponsorów.

Ponadto miło nam poinformować, że na miejscu w ramach Centrum Sportowego funkcjonuje komfortowy i elegancki hotel (3***), którego pokoje i apartamenty można zarezerwować w recepcji centrum, tel. 32/ 722 40 40, hotel@bazantowo.pl

Wszystkich prawników zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 14 października 2015 r. na poniższy adres mailowy do dyrektora turnieju Pana Tomasza Zemeli (wstępnie telefonicznie 32/350-20-93) wraz z podaniem kategorii, telefonu kontaktowego i adresu  mailowego, daty urodzenia oraz wykonywanego zawodu prawniczego (ewentualnie danych o rankingu w PFS). Turniej został zgłoszony jak kategoria C w PFS. Koszty związane z udziałem w turnieju PFS pokrywa organizator turnieju.

Wpłaty wpisowego można dokonać bezpośrednio w recepcji centrum lub na rachunek bankowy Centrum Sportowego Bażantowo:
Millenium Sport Sp. z o.o., 40-750 Katowice, ul. Pijarska 1,3, PKO BP S.A. nr: 96 1020 2313 0000 3902 0439 0464

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „turniej squashowy  prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższy adres:
pzarzecki@kancelariazarzecki.pl;

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie OIRP w Katowicach w zakładce "Dla Radców - po godzinach". 

Wszystkich sympatyków squasha zapraszamy do udziału w turnieju. Mile widziani są również  kibice oraz  rodziny uczestników turnieju, które na tym obiekcie na pewno nie będą się nudzić.
Jako sponsor i współorganizator Centrum Sportowe Bażantowo zaprasza Państwa do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej na najwyższym poziomie i spędzenia czasu w aktywny sposób.

Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny


Wyniki

Zobacz wyniki

Rezerwacja online