preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Turnieje rozegrane

Aktualności

Półkolonie już w sprzedaży!

Wakacje już za miesiąc! Już od dzisiaj możecie Państwo zapisać dzieci na półkolonie letnie w Bażantowo Sport w Katowicach....

Promocje

Forma na lato

II Mistrzostwa Prawników

Katowice, dnia 21. września  2015 r.

Szanowni Państwo,

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:
Squashowych Mistrzostwach Śląska Prawników pod patronatem  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 17 października 2015 r. w Centrum Sportowym  Bażantowo w Katowicach, ul. Pijarska 3, na czterech klimatyzowanych kortach, które będą udostępnione  biorącym udział w zawodach.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

  • open
  • kobiet

Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową.

Losowanie odbędzie się dnia 16.10.2014 r.

Koszt wpisowego:

  • kategoria open i kobiet = 90 zł
  • aplikanci = 70 zł

Aby wziąć udział w turnieju wymagana jest licencja Polskiej Federacji Squash, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl

Warunkiem udziału w turnieju jest uiszczenie wpisowego do dnia 14.10.2014 r. Szczegółowe reguły uczestnictwa i rozgrywek znajdują się w Regulaminie Turnieju na stronie Bażantowo Sport i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, zakładka „Po godzinach- Sport.”

Turniej rozegrany zostanie w godzinach od 12.00 do 18.00, systemem pucharowym według zasad PFS. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia grę w systemie pucharowym „do  tyłu”. Mecze „do przodu”  będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy set do 11-tu punktów , przy wyniku po 10, gra się do 2 punktów przewagi. Mecze w drabince „do tyłu” w zależności od ilości zawodników rozgrywane będą do dwóch wygranych setów bądź jeden set do 15 punktów i co najmniej  do 2 punktów  przewagi .

Mecze półfinałowe i finał rozgrywane będą do 3 wygranych setów. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek (ilości kategorii i innych zasad rozgrywania turnieju).

W cenie wpisowego każdy uczestnik turnieju  otrzyma nieograniczony dostęp do:

  • strefy siłowni i fitness,
  • basenu, saunarium wraz z wypoczywalnią,

Rejestracja uczestników od godziny 11. do 12, a następnie otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier.

Organizator w trakcie trwania turnieju zaprasza na poczęstunek oraz do skorzystania z atrakcyjnego menu restauracji Bażantowo Sport.

Uroczyste wręczenie nagród i medali odbędzie po zakończeniu gier finałowych. Chętnych zapraszamy po grze do pubu (z możliwością zagrania w kręgle) .

Po wręczeniu nagród i medali dla zwycięzców  wylosowana zostanie również nagroda główna wśród wszystkich uczestników turnieju. Ponadto przed rozpoczęciem zawodów, każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy ufundowany przez sponsorów.

Ponadto miło nam poinformować, że na miejscu w ramach Centrum Sportowego funkcjonuje komfortowy i elegancki hotel (3***), którego pokoje i apartamenty można zarezerwować w recepcji centrum, tel. 32/ 722 40 40, hotel@bazantowo.pl

Wszystkich prawników zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 14 października 2015 r. na poniższy adres mailowy do dyrektora turnieju Pana Tomasza Zemeli (wstępnie telefonicznie 32/350-20-93) wraz z podaniem kategorii, telefonu kontaktowego i adresu  mailowego, daty urodzenia oraz wykonywanego zawodu prawniczego (ewentualnie danych o rankingu w PFS). Turniej został zgłoszony jak kategoria C w PFS. Koszty związane z udziałem w turnieju PFS pokrywa organizator turnieju.

Wpłaty wpisowego można dokonać bezpośrednio w recepcji centrum lub na rachunek bankowy Centrum Sportowego Bażantowo:
Millenium Sport Sp. z o.o., 40-750 Katowice, ul. Pijarska 1,3, PKO BP S.A. nr: 96 1020 2313 0000 3902 0439 0464

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „turniej squashowy  prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższy adres:
pzarzecki@kancelariazarzecki.pl;

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie OIRP w Katowicach w zakładce "Dla Radców - po godzinach". 

Wszystkich sympatyków squasha zapraszamy do udziału w turnieju. Mile widziani są również  kibice oraz  rodziny uczestników turnieju, które na tym obiekcie na pewno nie będą się nudzić.
Jako sponsor i współorganizator Centrum Sportowe Bażantowo zaprasza Państwa do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej na najwyższym poziomie i spędzenia czasu w aktywny sposób.

Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny


Wyniki

Zobacz wyniki

Rezerwacja online