Menu

Turnieje rozegrane

Aktualności

Zmiana godz. otwarcia basenu

GODZINY OTWARCIA BASENU od dnia 01.08.2017 poniedziałek – piątek: 06:00 - 22:30 sobota, niedziela: 08:00 - 23:00...

Promocje

Promocja karnet 3mce

GP ATŚ 25.01.2015, gr. OPEN A

Bażantowo GP ATŚ | eliminacje | kategoria: open | grupa: A
rozpoczęcie: 14:00 limit uczestników: 12

Zasady rozgrywek:

1. Turniej rozpoczyna się o godz. 14:00.
  2. W każdym turnieju każdy zawodnik gra 3 skrócone mecze w/g regulaminu:dwa sety od 2-2 w gemach + supertiebreak do 10 pkt jeśli jest 1:1 w setach
  3. Nie ma odpadania, co najmniej 3,5 godz gry gwarantowane dla każdego uczestnika
  4. Podział zawodników na grupy wg siły gry i metoda kojarzenia przeciwników w kolejnych rundach zapewnia jak najwięcej wyrównanych meczy czyli maksimum przyjemności z gry
  5. Jednolity format rozgrywek i wspólny dla wielu klubów regionalny ranking amatorów (ponad 600 zawodników)
  6. Wpisowe na turniej: 80zł, w tym strefa aqua Bażantowo Sport (basen, jacuzzi, saunarium z 10cioma saunami).