Menu

Turnieje rozegrane

Aktualności

Czasowe zamknięcie obiektu

Drodzy Goście, To niestety nie PRIMAAPRILIS... Nasz obiekt pozostaje nadal zamknięty do odwołania na mocy Rozporządzenia Ministra...

Promocje

BASEN bez dopłat!

GP ATŚ, KOBIETY gr.A i B

Wraz z ATŚ (Amatorski Tenis Śląski) przygotowaliśmy wyjątkowy cykl rozgrywek tenisowych wyłącznie dla kobiet na każdym poziomie zaawansowania. Grand Prix ATŚ to cykl turniejów rozgrywanych w weekendy na różnych kortach naszego regionu naliczanych do wspólnego rankingu.

Zapraszamy wszystkie Panie na kolejny turniej 06.12.2014 w kategoriach A i B. Każda z Pań rozegra trzy skrócone mecze (około 3,5 godz gry) czyli: w grupach A (zaawansowanej/średniozaawasowanej) i B (podstawowej/początkującej).
W ramach wpisowego zapraszamy Panie do strefy Aqua naszego obiektu: basen, jacuzzi, saunarium.
Sponsorem nagród na koniec cyklu jest Bażantowo Sport.

Zapisy - strona ATŚ

Bażantowo GP ATŚ | eliminacje | kategoria: KOBIETY | grupa: A
rozpoczęcie: 14:00 limit uczestników: 6

Bażantowo GP ATŚ | eliminacje | kategoria: KOBIETY | grupa: B

Zasady rozgrywek:

1. Turniej rozpoczyna się o godz. 14:00.
  2. W każdym turnieju każdy zawodnik gra 3 skrócone mecze w/g regulaminu:dwa sety od 2-2 w gemach + supertiebreak do 10 pkt jeśli jest 1:1 w setach
  3. Nie ma odpadania, co najmniej 3,5 godz gry gwarantowane dla każdego uczestnika
  4. Podział zawodników na grupy wg siły gry i metoda kojarzenia przeciwników w kolejnych rundach zapewnia jak najwięcej wyrównanych meczy czyli maksimum przyjemności z gry
  5. Jednolity format rozgrywek i wspólny dla wielu klubów regionalny ranking amatorów (ponad 600 zawodników)
  6. Wpisowe: 80zł, w tym strefa aqua Bażantowo Sport (basen, jacuzzi, saunarium z 10cioma saunami).