preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Turnieje rozegrane

Aktualności

FERIE (półkolonie) - Czas start!

ZAPISY w recepcji, tel. 32/7224040

Promocje

Junior + JA

II Mistrzostwa Prawników

Rozpoczęcie: 20 luty 2015
Zakończenie: 22 luty 2015

II Otwarte Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

TERMIN :  20 – 22 luty 2015

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:
II Otwartych Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.
Mistrzostwa odbędą się w dniach w Centrum Sportowym Bażantowo w Katowicach, ul.Pijarska 3, w komfortowej hali tenisowej na trzech kortach o nawierzchni dywanowej z gumowym granulatem.
W ramach turnieju przewiduje się następujące kategorie:
- panowie : do 45, +45 oraz deble,
- panie : open i w zależności od ilości zgłoszeń +35,
- gra mieszana.
Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek poprzez wyodrębnienie dodatkowych kategorii wiekowych.

Losowanie odbędzie się dnia 19.02.2015 r. Koszt wpisowego: 150 zł, turniej badmintona 100zł. 
W cenie wpisowego każdy uczestnik Turnieju wraz z osobą towarzyszącą otrzyma nieograniczony dostęp do strefy siłowni i fitness, a także basenu oraz saunarium wraz z wypoczywalnią.
Dla zainteresowanych rozegrane zostaną także mini-zawody w badmintona.
Organizator w trakcie trwania Turnieju zaprasza na poczęstunek w formie szwedzkiego stołu oraz do skorzystania z atrakcyjnego menu restauracji Bażantowo Sport.
W sobotę w godzinach popołudniowych zapraszamy wszystkich zawodników i gości na pokaz mody marki EMC, a po zakończeniu gier turniejowych odbędzie się Player’s Party w „Bowling Station” – angielskim pubie w Bażantowo Sport (dla zainteresowanych możliwość gry w kręgle w cenie wpisowego). W niedzielę tuż przed uroczystym wręczeniem nagród i medali zaplanowano losowanie - jak zwykle atrakcyjnych - nagród rzeczowych.

Ponadto miło nam poinformować, że na miejscu funkcjonuje komfortowy i elegancki hotel (3***), którego pokoje i apartamenty można zarezerwować w recepcji centrum, tel. 32/ 722 40 40, hotel@bazantowo.pl.


     Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 15 lutego 2015 r. na poniższy adres mailowy do dyrektora turnieju Pana Grzegorza Walocha (wstępnie telefonicznie 32/350-20-93) wraz z podaniem wieku oraz wykonywanego zawodu.
sport@bazantowo.pl
Wpłaty wpisowego można dokonać bezpośrednio w recepcji centrum lub na rachunek bankowy Centrum Sportowego Bażantowo – Millenium Sport sp. z o.o., ul. Hierowskiego 2, 40-750 Katowice:
nr: 96 1020 2313 0000 3902 0439 0464
Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „turniej tenisowy prawników”. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski@gcmc.pl


Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie OIRP w Katowicach w zakładce \"Dla Radców - po godzinach\" oraz na nowej stronie turniejowej
Wszystkich sympatyków tenisa zachęcamy do udziału w turnieju w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a jednocześnie do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej Centrum Sportowego Bażantowo, który gwarantuje najwyższy poziom usług oraz możliwość miłego spędzenia czasu z całą rodziną.

W weekend 21-22.02 zapraszamy wszystkich Radców prawnych, którzy nie grają w turnieju ale mają ochotę spędzić miło czas, zaznać trochę relaksu, pokibicować kolegom.

W tych dniach specjalna oferta (za okazaniem legitymacji): Wejście OPEN 2 dni 50zł za 2 dni od osoby, 1dzień 30zł od osoby. Wejście open zawiera: nielimitowany czasowo dostęp do: basen, saunarium, jacuzzi, trefa relaksu, zajęcia fitness, siłownia.

A tak bawiliśmy się rok temu: https://www.youtube.com/watch?v=Y3J9vLG0wqc

 

Harmonogram turnieju:

Piątek:

14.00 - rozpoczęcie gier

 

Sobota:

9:00 – rozpoczęcie gier

12:00 – lunch – zimna płyta

12:00 – 15:00 - turniej badmintona, zapisy w sobotę do godz. 11.30 u Dyrektora Turnieju

15:00 - obiad

16:00 – 18:00 - seans saunowy

18:00 – oficjalne otwarcie turnieju, pokaz mody

20:00 – players party, gry bowling w pubie „Bowling Station”

 

Niedziela:

9:00 – rozpoczęcie gier

15:00 – losowanie nagród

16:00 – po losowaniu, finały

Ok.18:00 – wręczenie nagród zwycięzcom

 

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

 


Do pobrania:

 

 


prawnicy-plakat-.pdf
regulamin2015.pdf


Relacja

II Halowe Mistrzostwa Śląska Prawników już za nami. 

Poniżej prezentujemy galerię oraz wyniki w poszczególnych kategoriach

Wyniki

kat. Panie - Open
kat. Panie
kat. Panowie 45+
kat. Panowie - debel
kat. Panowie - Open
kat. Panowie - Open (cd)
MikstGaleria

Pozostałe

Rezerwacja online