preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Wydarzenia

Aktualności

Informacja dot. otwarcia stref

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 7 kwietnia w naszym obiekcie interweniowała straż pożarna z uwagi na pożar, jaki miał...

Promocje

Forma na lato

BEST OF IFAA

Konwencja Fitness Akademii IFAA w Bażantowo Sport Katowicach. 
Ta konwencja i jej nazwa zobowiązują. Dlatego na "Best of IFAA" zapewniamy najlepsze pomysły na treningi fitness i choreografie w najlepszym wykonaniu! 
Program udostępnimy Wam już wkrótce!


Relacja

Oryginalne prezentacje treningów wzmacniających, choreografii step i dance aerobic aż po zajęcia jogi – wypełnią program siódmego już spotkania z instruktorami Akademii IFAA w Bażantowo Sport Katowicach. 
Ta konwencja i jej nazwa zobowiązują. Dlatego na "Best of IFAA" zapewniamy najlepsze pomysły na treningi fitness i choreografie w najlepszym wykonaniu, m.in. Tabata, Speedball Fitness, Kettlebell Workout, Vinyasa Power Yoga, House2Fit, Wah Gwan dancehall, Aerodance, Hip Hop, Step My Style, STEPology i inne. Zapraszamy do wspólnego wzmacniania, ćwiczenia, stepowania i tańczenia:-) 
Wystąpią: 
Ivan Robustelli (Włochy)
Bilel Zayati (Włochy) 
Abby Aouragh (Maroko)
Aga Bota 
Ola Ciechalska 
Paweł Brejnak 
Ewa Nitka-Dudzik 
I to nie koniec nazwisk - część niespodzianek odsłonimy wkrótce. Jedno jest pewne, będą to nazwiska wartościowe oraz najbardziej poszukiwane ostatnio lekcje.
Program udostępnimy Wam już wkrótce!

Czytaj więcej

http://www.ifaa.pl/

Galeria

Pozostałe

Rezerwacja online