preloader

ŁADOWANIE...

Dziękujemy!

Zamknij
Menu

Wydarzenia

Aktualności

22.06 - basen nieczynny

Plusk! Z uwagi na wymianę wody w niecce basenowej i jej czyszczenie, w piątek 22.06 basen będzie nieczynny. W sobotę basen będzie...

Promocje

Karnet Rodzinny od 99zł!

MIKOŁAJKI!!!

06.12.2014 sobota, godz. 10-14, hala sportowa Bażantowo Sport, ul. Pijarska 3

Zapraszamy na wyjątkowe Mikołajkowe zabawy na sportowo.

W tym roku oczywiście Wasz ulubiony TOR BEPIECZNEJ JAZDY BMW, Pan Policjant z odblaskami dla wszystkich dzieci, zabawy sportowe, tańiec (zumba), chusta klanzy, warsztaty plastyczne (dekorowanie kartek, bombek, pierników, projektowanie biżuterii ...) mnóstwo słodyczy, a jakże! W tym dniu słodyczami częstują: Lambertz i Piotr i Paweł.
I najważniejsze! "Prawdziwy Mikołaj" ;-) 

Do udziału w tej wspaniałej zabawie zaprosiliśmy fundację Mam Marzenie, która będzie zbierała fundusze na realizację marzenia chorego Faustyna, który leczy się w Górnosląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, który marzy o wyjeździe do Rzymu na grób Jana Pawła II.

Zobaczcie jak bawilismy się rok temu i przybywajcie całymi rodzinami! Relacja video z zeszłorocznej imprezy: http://www.youtube.com/watch?v=YBf26Wa0cmo

Partnerami imprezy są: BMW Bawaria Motors Katowice, Mundo Marino, Lambertz, Piotr i Paweł, Saffa.pl, Moneks1, In Corpore, Fundacja Mam Marzenie, Eko Bio Organic Centrum, Komenda Miejska Policji w Katowicach :-) 

Aha! konieczcie zabieramy ze sobą obuwie zmienne :)

Zapraszamy!
Galeria

Pozostałe

Rezerwacja online